Za ile sprzedaliście naród?

Na TT @SecPompeo

napisał:

Today I will visit Belarus – the first visit by a U.S. Secretary of State in 25 years. I look forward to meeting with President Lukashenka and Foreign Minister Makei in #Minsk as we look to expand our relationship.

Co miał na myśli: „…szukamy możliwości rozszerzenia naszych relacji”.

Nie udało się „kupić” Łukaszenki więc dzisiaj ten sam człowiek twierdzi Pompeo: „Wybory na Białorusi nie były wolne ani uczciwe”.

Syria, Korea Północna, Rosja i Białoruś – te kraje jeszcze bronią się przed wpływami. Czy to przypadek, że są zewsząd atakowane, w jednym z nich toczy się wojna, a w pozostałych być może wkrótce też będzie?

Prawda jest taka, że każdego przywódcę, każdy rząd, który próbuje rządzić swoim krajem po swojemu, nie zważając na brukselskie czy waszyngtońskie “wzywanie” do określonych działań, będzie nam przez światowy establishment opisywany jako nieobliczalny, populistyczny i niebezpieczny. Tak to się dzieje obecnie w Polsce z rządami PiS.

W sierpniu 2019 Mińsk odwiedził ówczesny doradca prezydenta USA ds. bezpieczeństwa narodowego John Bolton, a we wrześniu – podsekretarz ds. politycznych w Departamencie Stanu USA David Hale.

W czasie tej drugiej wizyty ogłoszono, że Waszyngton i Mińsk podjęły decyzję o przywróceniu ambasadorów w swoich placówkach.

„Od 2008 roku ambasada USA w Mińsku funkcjonuje bez ambasadora. Doprowadzenie do odwołania ówczesnej ambasador i redukcji obsady placówki było odpowiedzią Mińska na sankcje USA. W marcu br. białoruskie władze zniosły ograniczenia dotyczące pracowników amerykańskiej ambasady, co przedstawiono jako krok na drodze do normalizacji stosunków”.

Dużo tych odwiedzin przed wyborami na Białorusi. Gdyby Łukaszenka się sprzedał, sprzedał naród białoruski pod niewolę lobby amerykańskiego. Pozwolił na stacjonowanie wojsk amerykańskich na terenie Białorusi by pokazać Rosji swoją wyższość okazało by się nagle, że Łukaszenka uzyskał 80% poparcia i ci wyżej by mu gratulowali.

Włodarze w Polsce, prezydent, premier nie złożyli gratulacji Łukaszence wyłącznie dlatego, że nie pozwalają im na to decydenci zza oceanu. Widzimy za tym kto tak naprawdę nami rządzi i kto podejmuje decyzje wobec naszego polskiego narodu.

Wymyślona i stworzona przez obce organizacje opozycja na Białorusi otrzymała ogromne wsparcie finansowe za niewystawienie swoich kandydatów, tylko poparcie dla wskazanej osoby przez organizację która finansowała majdan na Ukrainie. Ta sama organizacja, która szkoliła na terenach Polski oddziały, przygotowane do siłowego „wyeliminowania” PiS od władzy chcąc wykorzystać Marsz Niepodległości.. Dzięki naszym Służbom i tym jawnym i tym, których oficjalnie nie istnieją możemy podziękować za to, że nie doszło do rozlewu krwi.

Łukaszenka wygrał na Białorusi olbrzymią przewaga aż 68% nad druga osoba, takiego wyniku nie dało się sfałszować! Soros przegrał a tyle kasy wyłożył. Już podzielili łupy na Białorusi a tu nie wyszło. Miał być taki kraj jak Polska. Przemysłu swojego nie ma żadnego, nawet sklepy obce a my tylko tanią siłą roboczą dla obcego kapitału.

Fotografie wskazują kto te działania dokonuje.

Dodaj komentarz