Stanowisko Polskiej Ligi Słowiańskiej wobec rządu PiS.

Przeanalizowaliśmy zachowania ludzi PiS i uznaliśmy, że zostaliśmy oszukani. Zawiedliście nasze zaufanie, nie spełniliście pokładanych w nas nadziei. Działaliście poprzez nieudolność lub celowe działanie.

W obozach koncentracyjnych, obozach zagłady w których mordowano w bestialski sposób miliony ludzi, przede wszystkim w obozie Auschwitz-Birkenau, obóz wybudowany wyłącznie w jednym celu, eksterminacji narodu słowiańskiego zostały pozdejmowane tablice mówiące o tym, że w tym obozie byli mordowani Polacy, Białorusini, Litwini, Romowie i wiele innych narodowości.

Natomiast zamontowano tablice, które przedstawiają, że tam byli mordowani tylko żydzi i nie żydzi. Wycieczkom z Izraela pod eskortą Mossadu przewodnicy izraelscy tłumaczą, że sprawcami tych mordów byli Polacy. To wszystko dzieje się za przyzwoleniem tej antypolskiej organizacji, która działa na zasadach mafijnych. Organizacji, która ma krew na rękach za polecenie uciszenia Leppera i wielu innych działaczy politycznych.

Zmieniane są zapisy w encyklopediach, Wikipedii dotyczące mordów na narodowości polskiej. Tworzy się nową historię. Historię, która z ofiar zmienia się na oprawców a z tych którzy finansowali i budowali obozy zagłady tworzy się ofiary.

Pod rozkazami z Izraela zmienia się w nocnych porach ustawy dotyczące ścigania zbrodni wobec narodu polskiego szantażując wyłączeniem serwerów np. e-obywatel. Wszystkie dane obywateli polskich, naszych tajnych służb przekazane niegdyś przez Jacka Kuronia nadal znajdują się w posiadaniu Izraela.

Tak szanowni Rodacy!

Wielkie słowa, wielkie słowa o tym czego to nie zrobiono. My wam daliśmy 500+, My wam daliśmy 300+ My wam daliśmy, my wam daliśmy, powtarzane jak mantra. Ja dałem i pan prezes, jak to wypowiedział się Andrzej Duda do emeryta. Mówicie, że widzicie, dlatego wasz grzech jest większy.

Opowiadacie o dobrobycie – a matki z głodu zabijają swoje dzieci, po czym popełniają samobójstwa. Tak to się dzieje tu i teraz w tej Polsce, w tym dobrobycie głoszonym przez PiS. Zabiera się dzieci biednym, samotnie wychowującym rodzicom i umieszcza się je w patologicznych rodzinach zastępczych, czy też domach dziecka.

Społeczeństwo zbiera nakrętki po butelkach, by uratować zdrowie lub życie dzieci bo nie ma pomocy z rządu PiS.

Wy nam nie jesteście do niczego niepotrzebni. To wy nas potrzebujecie byśmy na was pracowali, wy żyjecie ponad stan za nasze ciężko zapracowane pieniądze natomiast służycie tym, którzy zostali stworzeni przez gadziego bożka. Tym, którzy zamordowali Jezusa a dziś wykorzystują Jego imię dla własnych materialnych celów.

Każdy, kto będzie działał przeciwko narodowi polskiemu, będzie przez nas potępiony po wsze czasy. Nie pozostanie kamień na kamieniu po tych, którzy podniosą rękę na nasz słowiański naród.

Szanowni Rodacy!

Nie wskazujemy na kogo należy głosować, ponieważ żaden z kandydatów nie spełnia pokładanych w nas nadziei.

Natomiast jesteśmy pełni obaw o oszustwo wyborcze które przygotowuje zdesperowany PiS. Według naszej wiedzy są zdolni niszczyć karty jak tego dokonywano podczas wyborów prezydenckich Wałęsa – Tymiński.

Zrobić wszystko byle tylko spełniać żądania innej nacji.

Dodaj komentarz